KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073516
nr 1307 3516
Nicolas Issaiev
(1891-1977), Ryssland
Oljemålning, Teaterdekor. Signerad. Olja på pannå, 38x46 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:48:08
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr